سه شنبه، 4 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
مصوبات هیات امنا
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
قابل توجه دانشجویان ورودی 97 و مابعد در آستانه دانش آموختگی - لزوم رعایت ماده 14 و تبصره 2 ماده 14شیوه نامه اجرایی آیین نامه یکپارچه آموزشی مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی مصوب سال 97 شورای آموزشی دانشگاه در انتخاب واحد نیمسال دوم 1402-1401

 تاريخ: 13/11/01

بسمه تعالی

ماده ۱۴: دانشجو در هر نیمسال تحصیلی لازم است با رعایت پیش نیاز و هم نیازی دروس، حداقل ۱۲ و حداکثر ۲۰ واحد درسی را انتخاب نماید و تعداد واحد مجاز انتخابی برای دوره تابستان حداکثر ۶ واحد درسی می باشد.

تبصره ۱: اگر میانگین نمرات دانشجو در یک نیمسال حداقل ۱۷ باشد در اینصورت دانشجو با تأیید گروه آموزشی ذیربط می تواند حداکثر تا ۲۴ واحد درسی را برای نیمسال تحصیلی بعدی انتخاب نماید.

تبصره۲: دانشجویانی که در شرف دانش آموختگی باشند (برای فراغت از تحصیل ۲۴ واحد باقیمانده یا کمتر داشته باشند)  به شرط عدم مشروطی در نیمسال قبل می توانند کلیه واحدهای باقیمانده را انتخاب نمایند. در صورتیکه یکی از دروس از ۲۴ واحد باقیمانده با دروس دیگر تداخل داشته باشد و یا توسط دانشکده مربوطه ارایه نشده باشد دانشجو در صورت گذراندن کلیه واحدهای انتخابی، می تواند درس مذکور را به صورت معرفی به استاد اخذ نموده و  بگذراند.

با عنایت به تبصره فوق، دانشجویان ورودی 97 و مابعد در صورتی که در نیمسال اول 1402-1401 مشروط شده و کمتر از 24 واحد جهت فارغ التحصیلی داشته باشند در انتخاب واحد نیمسال دوم 1402-1401، بیشتر از 14 واحد درسی نمی توانند اخذ نمایند.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره آموزش
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: سه شنبه  1402/07/03

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است