جمعه، 4 فروردین 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
بيانيه بسيج اساتيد و کارکنان به مناسبت هفته بسيج

 تاريخ: 30/08/01

بسیج لشکر مخلص خداست. امام خمینی (ره)
 
پنجم آذر ماه یادآور یکی از درخشان‌ترین برگ‌های زرین انقلاب شکوهمند اسلامی، ابتکار، نوآوری و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین می باشد. این یادگار ماندگار معمار کبیر انقلاب، همواره دژ مستحکم در مقابله با تهاجم و نفوذ دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بوده و در مصاف با دشمنان در عرصه های مختلف، با جانثاری خود اساسی‌ترین عامل خنثی‌سازی توطئه‌ها در مقابل نظام جمهوری اسلامی هستند و در دفاع از امنیت مردم و دستاوردهای انقلاب اسلامی در خط مقدم رویارویی با دشمن قرار دارند.

همه بخوبی شاهد هستیم که جوشــش لشکر بـســیجیـان در بین آحاد ملت ایران و یورش آنها به صف دشمنان دین و قرآن چقدر خشم شیطانی دشمنان را برانگیخته است و با فضل الهی و با بصیرت ملت بزرگ ایران و حضور لشکریان بسیجی در صحنه، یاس اردوگاه دشمنان ورشکسته را فراگرفته است.

امروز در سرتاسر جهان، کشورهای مسلمان و آزادی خواه با الگوبرداری از شکل گیری این تشکل مردمی،  گروه‌های مقاومت اسلامی را راه انداخته اند و شاهد هستیم که با این ابتکار، در بلاد مختلف به ویژه در یـمـن،  لبـنـان، فـلسـطیـن، سـوریـه و عـراق با پیــروی از ایـن الگـوی موفق در دفاع از کیان و مردم مظلوم خود در مقابل متجاوزان و ستمگران به پیروزیهای بزرگی دست یافته اند. کانون بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شجره طیبه و امام راحل عظیم الشان و شهدای اغتشاشات و فتنه اخیر، فرا رسیدن پنجم آذر روز تشکیل بسیج مستضعفان را به همه بسیجیان دلاور، به اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز بسیجی دانشگاه صنعتی سهند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

کانون بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: سه شنبه  1401/11/25

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است