دوشنبه، 14 آذر 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
اطلاعیه شماره 1- قابل توجه متقاضیان کارشناسی ارشد بدون آزمون 1401-1402 دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 23/06/01

به اطلاع می رساند لیست اسامی پذیرفته شدگان ارشد بدون آزمون 1401-1402 دانشگاه صنعتی سهند به تفکیک رشته قبولی به شرح جدول پیوستی می باشد .ضمن آرزوی موفقیت، جهت انجام ثبت نام، منتظر اطلاعیه های ثبت نام از طریق سایت دانشگاه باشید.
توجه داشته باشد که ثبت نام اسامی اعلام شده تا تائید نهایی وزارت علوم به صورت مشروط بوده و بعد از تائید نهایی وزارت و در صورت عدم مغایرت شرایط لازم، به صورت قطعی انجام خواهد شد.


موارد مهم در پذیرش دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد 1402-1401 دانشگاه صنعتی سهند
  1.  لازم است شرایط دانشجو از نظر تحصیلی، رتبه و فارغ التحصیلی کاملا مطابق با آیین نامه باشد و در صورتی که دانشجو شرایط آیین نامه پذیرش بدون آزمون با سهمیه استعداد درخشان را نداشته باشد، قبولی وی در هر مرحله­ ای از پذیرش لغو خواهد شد و مسولیت آن به عهده دانشجو است.
  2. براساس مفاد آیین نامه، دانش ­آموختگان کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) نمی ­توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.
  3. دانشجو می ­بایست حداکثر تا تاریخ 31/6/1401 فارغ التحصیل شود. در غیر اینصورت پذیرش آنان لغو خواهد شد.
  4. تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرش شده براساس آیین نامه مجاز نیست. لذا بعد از تائید نهایی وضعیت متقاضیان پذیرش شده، امکان تغییر رشته و دانشگاه (حتی در صورت موافقت دانشگاه ها) برای آنان میسر نخواهد بود.
  5. اسامی پذیرش شدگان باید توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای تائید صلاحیت عمومی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود و قطعی شدن ثبت نام منوط به تائید این سازمان است.
  6. هر دانشجو صرفا می­تواند نسبت به اخذ پذیرش نهایی از یک دانشگاه اقدام نماید.
توجه: ورود اطلاعات یک متقاضی به صورت همزمان در پرتال دو دانشگاه امکانپذیر نیست و بعد از تائید نهایی سازمان، امکان بررسی وضعیت متقاضیان انصرافی برای حذف اطلاعات آنان و یا بررسی و تائید وضعیت پذیرش متقاضیان ذخیره وجود ندارد.

  1. در هر زمان (حتی فارغ التحصیلی) مشخص شود که فرد پذیرفته شده فاقد شرایط آیین نامه مربوط است، پذیرش وی لغو و عواقب ناشی از آن بر عهده متقاضی است.
  2. پذیرفته شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان بعد از انصراف از تحصیل در دوره روزانه مشمول مقررات آموزشی دانشجویان انصرافی می­شوند.
  3. پذیرفته شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره های تحصیلات تکمیلی به محض ورود مشمول مقررات آموزشی می­شوند.
  4. عدم مراجعه برای ثبت نام در زمان تعیین شده از طرف دانشگاه، به منزله انصراف از تحصیل بوده و در این مورد مسولیتی متوجه دانشگاه نخواهد بود.
 
"دفتر استعداد درخشان دانشگاه صنعتی سهند"
  امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره تحصیلات تکمیلی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: دوشنبه  1401/08/02

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است