شنبه، 12 آذر 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
فصلنامه دانشگاه
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
دیدار آقای دکتر فاتحی فر سرپرست دانشگاه با آقای مهندس سیاوش درفشی مدیرعامل شرکت پتروشیمی تبریز و تقدیم حکم ایشان به عنوان‌عضو جدید هیئت امنای دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 02/05/01


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، جناب آقای دکتر فاتحی فر، سرپرست دانشگاه صنعتی سهند همراه با اعضاء هیات رئیسه در دیدار با هیأت مدیره شرکت پتروشیمی تبریز و جناب آقای مهندس سیاوش درفشی، مدیرعامل آن شرکت که توسط وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان عضو جدید هیئت امنای دانشگاه منصوب شده اند، ضمن‌ تقدیم‌ حکم ایشان و تشکر و قدردانی بابت همکاری های صورت گرفته، گزارش مبسوطی از وضعیت فعلی دانشگاه را ارائه نمودند. همچنین در این جلسه، درخصوص چگونگی ارتباط بیشتر دانشگاه با صنعت و نیز راه های افزایش همکاری ها در جهت پیشرفت علم و فناوری بحث و تبادل نظر انجام گرفت. ضمنا، در این جلسه مقرر شد بازدیدی از قسمت های مختلف دانشگاه صنعتی سهند توسط هیأت مدیره شرکت پتروشیمی تبریز انجام گیرد.
در انتها، مسئولین محترم خاطر نشان کردند که با توجه به شعار سال و اهداف مشترک زیادی که هر دو مجموعه دانشگاه و پتروشیمی دارند، امید است در آینده نزدیک، توسعه همکاری ها در سطوح مختلف انجام گیرد.
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی: دوشنبه  1401/08/02

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است