دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 بيانيه بسيج اساتيد و کارکنان به مناسبت هفته بسيج

 تاريخ: 30/08/01

 بسیج لشکر مخلص خداست. امام خمینی (ره)
 
پنجم آذر ماه یادآور یکی از درخشان‌ترین برگ‌های زرین انقلاب شکوهمند اسلامی، ابتکار، نوآوری و دوراندیشی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین می باشد. این یادگار ماندگار معمار کبیر انقلاب، همواره دژ مستحکم در مقابله با تهاجم و نفوذ دشمنان قسم خورده ایران اسلامی بوده و در مصاف با دشمنان در عرصه های مختلف، با جانثاری خود اساسی‌ترین عامل خنثی‌سازی توطئه‌ها در مقابل نظام جمهوری اسلامی هستند و در دفاع از امنیت مردم و دستاوردهای انقلاب اسلامی در خط مقدم رویارویی با دشمن قرار دارند.

همه بخوبی شاهد هستیم که جوشــش لشکر بـســیجیـان در بین آحاد ملت ایران و یورش آنها به صف دشمنان دین و قرآن چقدر خشم شیطانی دشمنان را برانگیخته است و با فضل الهی و با بصیرت ملت بزرگ ایران و حضور لشکریان بسیجی در صحنه، یاس اردوگاه دشمنان ورشکسته را فراگرفته است.

امروز در سرتاسر جهان، کشورهای مسلمان و آزادی خواه با الگوبرداری از شکل گیری این تشکل مردمی،  گروه‌های مقاومت اسلامی را راه انداخته اند و شاهد هستیم که با این ابتکار، در بلاد مختلف به ویژه در یـمـن،  لبـنـان، فـلسـطیـن، سـوریـه و عـراق با پیــروی از ایـن الگـوی موفق در دفاع از کیان و مردم مظلوم خود در مقابل متجاوزان و ستمگران به پیروزیهای بزرگی دست یافته اند. کانون بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این شجره طیبه و امام راحل عظیم الشان و شهدای اغتشاشات و فتنه اخیر، فرا رسیدن پنجم آذر روز تشکیل بسیج مستضعفان را به همه بسیجیان دلاور، به اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز بسیجی دانشگاه صنعتی سهند تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 

کانون بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه صنعتی سهند


 درج در سايت توسط : روابط عمومی