دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اطلاعيه ثبت نام از پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع كارشناسي ارشد سال 97-1396 دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 14/08/96

 با حمد و سپاس به درگاه خداوند قادر بی همتا و با عرض تبريك به اطلاع عزیزانی كه در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون كارشناسي ارشد سال 1396 در دانشگاه صنعتي سهند پذيرفته شده­اند مي­رساند كه ثبت نام از پذیرفته شدگان دوره­ هاي روزانه، نوبت دوم و مجازی این دانشگاه، شامل دو مرحله ثبت نام اينترنتي و تحويل مدارك حضوري مي­باشد. براي انجام ثبت نام اينترنتي، لازم است پذیرفته شدگان با مراجعه به لینک سامانه پذیرش دانشجویان ورودی 96 در سایت دانشگاه به آدرس www.sut.ac.ir و یا آدرس مستقيم http://edu.sut.ac.ir/samaweb/Login.aspx نسبت به تکمیل اطلاعات خود طبق دستورالعمل پیوستی اقدام نمایند. بدیهی است ثبت نام نهايي دانشجو و تحويل مدارك حضوری دانشجویان در ایام اعلام شده در ادامه اين اطلاعيه منوط به تکمیل مراحل ثبت نام اينترنتي خواهد بود.
لازم بذکر است سامانه ثبت نام اينترنتي دانشجويان از ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 20/8/1396 لغايت ساعت 24 روز چهارشنبه مورخ 24/8/1396 فعال خواهد بود.  ( نوع کاربری  دانشجویان جدیدالورود  کد کاربری کد ملی و رمز عبور شماره داوطلبی می باشد)
ثبت نام حضوري از پذیرفته شدگان صرفا در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 29 و 30 آبان ماه از ساعت 9 الی 15 و در محل پردیس دانشگاه صنعتی سهند و فقط با ارائه تمامی مدارک خواسته شده و حضور شخص پذيرفته شده انجام خواهد گردید. بديهي است عدم مراجعه به موقع پذيرفته‌شدگان براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد شد.


 درج در سايت توسط : اداره آموزش