جمعه، 7 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
راهنمای تلفن
جستجو
l 
 

     
تمديد مهلت دفاع از پايان‌نامه/رساله دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در نیمسال دوم 1400-1399

 تاريخ: 14/06/00

با سلام
به اطلاع دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه می رساند باتوجه به ادامه محدوديتهاي ناشي از بيماري كوويد 19 در کشور و به منظور مساعدت به دانشجويان در شرف دفاع، اعضاي شوراي تحصيلات تكميلي دانشگاه با تمديد مهلت دفاع از پايان‌نامه/رساله این قبیل دانشجویان در نیمسال دوم 1400-1399 تا تاریخ 30 مهر 1400 موافقت كردند. لذا درصورتیکه دانشجویی تا پایان مهرماه 1400 از پایان نامه/رساله خود دفاع نماید نمره این درس در نیمسال دوم 1400-1399 برای دانشجو ثبت خواهد شد. لازم به ذکر است که این تمدید صرفاً درخصوص نیمسال دفاع خواهد بود و تاریخ فارغ التحصیلی دانشجو همان تاریخ دفاع از رساله/پایان نامه خواهد بود.

در اين رابطه توجه به نكات زير ضروري است:
نکته 1)  از آنجا كه تاريخ فارغ‌التحصيلي دانشجو، روز دفاع از پايان‌نامه/رساله مي‌باشد، دانشجويان كارشناسي ارشدي که درآزمون دكتراي سال 1400 قبول شده اند حداكثر تاريخ مجاز دفاع از پايان نامه ايشان جهت پذيرش در مقطع دكترا تابع دستورالعمل و اجازه سازمان سنجش آموزش كشور، (یعنی تاریخ 31 شهریور سال 1400) می باشد و لذا مسئوليت بروز هر گونه مشكل ناشي از عدم رعايت زمان فارغ‌التحصيلي برعهده دانشجو خواهد بود.

نکته 2) کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی مهر 97 و ماقـبل و دکتری ورودی بهمن 1395 و ماقبل (حتی دانشجویانی که در مهرمـاه از پایان نامه/رساله خود دفاع خواهند کرد) بایسـتی  فرم تمدید سنوات نیمسـال اول سـال 1401-1400 را در اسرع وقت تکمیل کرده و بعد از تایید استاد راهنما و دانشکده به اداره تحصیلات تکمیلی تحویل دهند تا اقدامات لازم در خصوص موافقت کمیسیون دانشگاه یا استان برای اخذ مجوز ادامه تحصیل صادر گردد. شایان ذکر است که درصورت عدم تمدید سنوات دانشجو، مجوز دفاع از رساله/پایان نامه به هیچ وجه صادر نخواهد شد.

نکته 3) از آنجا كه تاريخ فارغ‌التحصيلي دانشجو، روز دفاع از پایان نامه/رساله می باشد، دانشجویان پسر موظف به مراجعه به مسئول نظام وظیفه (آقای اسماعیلی) بوده فلذا مسئولیت بروز هرگونه مشکلی ناشی از عدم رعایت زمان فارغ التحصیلی فقط بر عهده دانشجو خواهد بود.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره تحصیلات تکمیلی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است