جمعه، 7 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
راهنمای تلفن
جستجو
l 
 

     
اهم مصوبات شوراي تحصيلات تكميلي دانشگاه (شماره 1)

 تاريخ: 05/05/94

  1. دانشجويان كارشناسي ارشد پس از دفاع از پايان نامه، يك ماه فرصت دارند تا نسبت به انجام تصحيحات لازم و تسويه حساب اقدام نمايند و به ازاي هر ماه تاخير در تسويه حساب، مشمول پرداخت مبلغ معادل يك چهارم شهريه ثابت نيمسال جاري خواهند بود.
  2. مقرر گرديد در مقالات مستخرج از رساله دكتري دانشجويان، نشاني دانشجو فقط دانشگاه صنعتي سهند ذكر شود و اضافه كردن نشاني هاي ديگر مجاز نيست. دانشجو صرفا مي تواند از سازمانها يا دانشگاه هاي ديگر مثل محل بورس در قسمت تشكر و قدرداني نام ببرد. همچنين نويسنده مسئول بايد استاد يا اساتيد راهنما باشد و دانشجو نمي تواند نويسنده مسئول باشد.
  3. دانشجويان دكتري هنگام درخواست دفاع از رساله، بايستي علاوه بر نسخه رساله، نسخه اي از مقالات و پروپوزال تصويب شده (همراه با نظرات اصلاحي داوران پروپوزال) را جهت ارسال به هيات داوران به اداره تحصيلات تكميلي تحويل دهند.
  4. در مواردي مانند دفاع از پروپوزال يا رساله دكتري كه نياز به ارائه رزومه اعضاي هيات علمي خارج از دانشگاه مي باشد، دانشجويان دوره هاي تحصيلات تكميلي بايستي رزومه به روز شده عضو هيات علمي را ارائه نمايند و مرتبه هيات علمي حتما در آن ذكر شده باشد.
  5. مقرر گرديد در صورتي كه دانشجويي در هر مقطع تحصيلي بدون اطلاع و اجازه حداقل يك نفر از اعضاي هيات علمي دانشگاه، اقدام به چاپ مقاله به نام دانشگاه صنعتي سهند نمايند، مسئوليت كليه مشكلات احتمالي بر عهده شخص دانشجو خواهد بود و دانشگاه حق دارد نسبت به حذف نام دانشگاه از مقاله مورد نظر در هر زمان اقدام نمايد.
  6. در اجراي مصوبه هيات رئيسه دانشگاه در مورد آشنايي دانشجويان تمامي مقاطع با ايمني در آزمايشگاه و كارگاه، مقرر گرديد در مقطع كارداني و كارشناسي، تكنسينهاي آزمايشگاه در اولين جلسه درس كارگاه يا آزمايشگاه نكات ايمني لازم را به دانشجويان آموزش دهند. همچنين دانشجويان كارشناسي ارشد در زمان تصويب عنوان پروپوزال و دانشجويان دكتري در زمان تصويب عنوان سمينار ملزم به ارائه گواهي شركت در دوره ايمني كار در آزمايشگاه مي­باشند. دانشجوياني كه گواهي مزبور را ارائه ننمايند، حق كار در آزمايشگاه­ها را ندارند.
     


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره تحصیلات تکمیلی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است