جمعه، 7 مهر 1402 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
راهنمای تلفن
جستجو
l 
 

     
نتایج اولیه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی سهند برای سال تحصیلی 1403-1402

 تاريخ: 12/02/02

موارد مهم در پذیرش دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد 1403-1402 دانشگاه صنعتی سهند


ضمن عرض تبریک خدمت متقاضیان محترم پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد 1403-1402 دانشگاه صنعتی سهند، به اطلاع می رساند نتایج اولیه در قالب فایل ضمیمه خدمت عزیزان ارائه می­ گردد. هرچند نتایج اعلامی به صورت اولیه بوده و لازم است موارد زیر مدنظر قرار گیرد:
  1.  لازم است شرایط دانشجو از نظر تحصیلی، رتبه و فارغ التحصیلی کاملا مطابق با آیین نامه باشد و در صورتی که دانشجو شرایط آیین نامه پذیرش بدون آزمون با سهمیه استعداد درخشان را نداشته باشد، قبولی وی در هر مرحله­ ای از پذیرش لغو خواهد شد و مسئولیت آن به عهده دانشجو است.
  2. دانشجو می ­بایست حداکثر تا تاریخ 1402/6/31 فارغ التحصیل شود. در غیر این صورت پذیرش آنان لغو خواهد شد.
  3. پذیرش شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره های تحصیلات تکمیلی به محض ورود مشمول مقررات آموزشی می ­شوند.
  4. اسامی پذیرش شدگان باید توسط معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برای تائید صلاحیت عمومی به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال شود و قطعی شدن ثبت نام منوط به تائید این سازمان است.
  5. هر دانشجو صرفا می­ تواند نسبت به اخذ پذیرش نهایی از یک دانشگاه اقدام نماید. لذا به اطلاع دانشجویانی که در فراخوان دانشگاه صنعتی سهند پذیرفته شده­اند، می­رساند دانشجویانی که از چند دانشگاه موفق به اخذ پذیرش شده­ اند حداکثر تا تاریخ 1402/4/20 مراتب انصراف از تحصیل خود در دانشگاه صنعتی سهند را از طریق درخواست امضاء و اسکن شده به همراه مشخصات کامل به آدرس Talent@sut.ac.ir ارسال نمایند تا جایگزینی افراد ذخیره به موقع انجام شود.
توجه: ورود اطلاعات یک متقاضی به صورت همزمان در پرتال دو دانشگاه امکان پذیر نیست و بعد از تائید نهایی سازمان، امکان بررسی وضعیت متقاضیان انصرافی برای حذف اطلاعات آنان و یا بررسی و تائید وضعیت پذیرش متقاضیان ذخیره وجود ندارد.پذیرش شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان بعد از انصراف از تحصیل در دوره روزانه مشمول مقررات آموزشی دانشجویان انصرافی می­ شوند."دفتر استعداد درخشان دانشگاه صنعتی سهند"
 


 ضمائم
  ضمائم (202 KB)

 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره تحصیلات تکمیلی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است