r Skip Navigation Links
صفحه نخست
اطلاعیه ها
اخبار
جستجو
امور دانشجویان غیرایرانی
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخستExpand صفحه نخست
درباره اداره آموزش
آیین نامه ها ومصوبات آموزشی
فرمهای آموزشی
امور دانش آموختگانExpand امور دانش آموختگان
نحوه درخواست میهمانی و انتقالی
امور نظام وظیفه Expand امور نظام وظیفه
ساختار سازمانی و افراد
خدمات آموزشی
امور دانشجویان غیرایرانی
نواقص پرونده دانشجویان
شرایط عمومی
     

مرحله سوم : مهلت معرفی

اگر چنانکه دانشجو در سنوات مجاز تحصیلی (سنوات اولیه+ارفاقی) نتواند فارغ التحصیل شود صرفا در صورت داشتن پیشرفت تحصیلی در سنوات ارفاقی و امکان فراغت از تحصیل طی نیمسال اول مهلت معرفی،  با درخواست دانشگاه و ثبت آن در دفتر پلیس 10+ صدور مجوز ادامه تحصیل در مهلت معرفی بدون لحاظ غیبت به مدت یک ترم برای آنان فراهم خواهد شد. ضمناً این مجوز از طریق دفاتر به صورت هوشمند صادر می­گردد. بدیهی است در صورت عدم معرفی مشمول در مهلت (یک ساله معرفی)، وی وارد غیبت خواهد شد.

لذا دانشجو قبل از اتمام تاریخ سنوات ارفاقی، باید درخواست تمدید سنوات را تکمیل و پس از طرح در کمسیون موارد خاص استان و تصویب ادامه تحصیل توسط کمسیون موارد خاص، دانشجو با در دست داشتن جواب کمسیون و فرم شماره 2 تمدید سنوات ارفاقی که توسط مسئول نظام وظیفه دانشگاه صادر میگردد به یکی از دفاتر ثبت اسناد مراجعه و فرم تعهد نامه رسمی در خصوص سنوات ارفاقی دانشجویان، را تکمیل و در اداره پلیس 10+ ثبت می نماید و مجوز اخذ شده را جهت ادامه تحصیل به مسئول مربوطه نظام وظیفه در دانشگاه تحویل می نماید.

 

توجه:

این بازه زمانی از آخرین تاریخ سنوات ارفاقی به مدت 3 ماه تمام می باشد و پس از گذشت بیش از سه ماه هیچ گونه ثبت نام صورت نخواهد گرفت.




 
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است