دوشنبه، 2 خرداد 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
برگزاری امتحانات مقطع کارشناسی در دانشگاه صنعتی سهند به‌صورت مجازی

 تاريخ: 07/10/00

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خبر داد

برگزاری امتحانات مقطع کارشناسی در دانشگاه صنعتی سهند به‌صورت مجازی

 برگزاری امتحانات مقطع کارشناسی در دانشگاه صنعتی سهند به‌صورت مجازی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند گفت: تمامی امتحانات پایان ترم مقطع کارشناسی به صورت مجازی برگزار خواهد شد و در مقطع تحصیلات تکمیلی نیز امتحانات کلاس‌هایی که به صورت حضوری برگزار شدند، حضوری خواهد بود.

احمد اکبری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دانشگاه صنعتی سهند جزو اولین دانشگاه‌هایی بود که از اسفندماه سال ۱۳۹۸ و همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، با استفاده از امکانات داخلی دانشگاه در سریعترین زمان، آموزش مجازی را برقرار کرد و با توجه به اینکه اساتید این دانشگاه نیز از قبل با نحوه‌ی برگزاری آموزش مجازی آشنا بودند، کلاس‌ها با کیفیت خوبی برگزار شد اما با این وجود کلاس مجازی  هرگز جایگزین مناسبی برای کلاس‌های حضوری نمی‌شود. 

وی با بیان اینکه آموزش مجازی و حضوری مزایا و معایب خاص خود را دارد، ادامه داد: به‌عنوان مثال در برخی از دروس مانند دروس نرم‌افزاری آموزش بهتری ارائه می‌شود همچنین امکان ضبط کلاس‌ها در آموزش مجازی و بررسی مجدد آنها نیز وجود دارد.

اکبری در خصوص نحوه‌ی برگزاری کلاس‌های نیم سال تحصیلی سالجاری دانشگاه نیز خاطرنشان کرد: مطابق نامه‌ی وزارت علوم، برگزاری حضوری یا مجازی کلاس‌ها به شورای مدیریت آموزش عالی در استان محول شده بود که مطابق مصوبه‌ی این شورا، از آذرماه سالجاری کلاس‌های مقطع تحصیلات تکمیلی به غیر از کارشناسی ارشد ورودی سال ۱۴۰۰، با بیش از ۱۰۰ عنوان کلاس، به‌صورت حضوری در دانشگاه سهند برگزار شد.

به گفته‌ی وی تمامی کلاس‌های مقطع کارشناسی به صورت برخط برگزار شده و مانند کلاس‌های حضوری تعامل خوبی بین اساتید و دانشجویان برقرار بود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی سهند همچنین در ارتباط با وضعیت برگزاری کلاس‌ها در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ نیز اظهار کرد: وضعیت برگزاری کلاس‌ها در نیمسال آینده بستگی به تصمیم شورای مدیریت آموزش عالی در استان دارد که به احتمال زیاد آموزش تحصیلات تکمیلی حضوری خواهد بود اما در خصوص مقطع کارشناسی فعلا تصمیم نهایی اخذ نشده است که احتمال برگزاری کلاس به‌صورت مجازی وجود دارد.
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است