دوشنبه، 2 خرداد 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
بیانیه مشترک دانشگاه های هنر اسلامی و صنعتی سهند تبریز بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

 تاريخ: 22/11/99

بیانیه مشترک دانشگاه های هنر اسلامی و صنعتی سهند تبریز  بمناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
 
بسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ
وَ نُریدُ اَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْاَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ اَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثین (سوره قصص / آیه ۵)
 
انقلاب اسلامی حقیقتی برخاسته از سنت الهی است که با رهبری پیامبر گونه امام راحل ره و  اراده با شکوه ملت حق جو و مسلمان ایران در مقابله با ظلم و استبداد در بهمن ماه سال ۱۳۵۷به ثمر نشست.
بی شک جایگاه تأثیر گذار و تعیین کننده امروز ایران اسلامی در عرصه تحولات بین المللی، قدرت نیروهای مسلح و تلاش برای رساندن ندای حق طلبانه ملت‌های ستمدیده و مظلوم به گوش جهانیان را صهیونیزم جهانی هیچگاه برنتابیده و همچنان  شاهد ایجاد موانع، سختی ها، دست اندازی‌ها و توطئه‌های آمریکا و هم پیمانانش در شکل‌ها و ترفندهای مختلف بوده و خواهیم بود.
اما در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، به لطف و تایید الهی و رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است و آنچه ما را تاکنون در برابر این اقدامات شیطانی ایمن کرده ، تبعیت از ولایت فقیه، وحدت و همدلی مردم و مسئولین نظام است که همچنان نیز باید استمرار یابد.
 دشمنی های  آمریکای جنایتکار  در تاریخ معاصر و توطئه های خبیثانه رژیم صهیونیستی  را هرگز ملت انقلابی و مسلمان ایران فراموش نخواهد کرد. اعمال تحریم های ظالمانه ، ترور دانشمندان هسته ای و به شهادت رساندن ناجوانمردانه  شهیدان سرافراز حاج قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری زاده که هر روز نیز به شکلی دیگر در حال تکرار است.
حوادث فضاحت‌بار اخیر آمریکا که نشان از افول آبرو، قدرت و انتظام اجتماعی آن رژیم است،  باید درس عبرتی برای افراد و کشورهایی باشد که در خصوص توانایی‌های آمریکا و برخی قدرت ها ارزیابی‌های غیرواقعی دارند و امید است در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شکوهمند ایران، شاهد اتحاد دنیای اسلام برای احقاق حقوق واقعی مسلمانان باشیم.
ما دانشگاهیان دانشگاههای هنر اسلامی و صنعتی سهند تبریز ضمن پاسداشت یوم الله دهه ۲۲ بهمن و ادای احترام و قدردانی از خون شهدای گرانقدر ، هم دل و همصدا با مردم ولایت مدار و حق طلب ایران  با آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و ارزش‌های نظام و انقلاب و رهبری معظم انقلاب  امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تجدید پیمان کرده و اعلان می داریم تا به ثمر رسیدن آرمان های الهی و انقلابی از پای نخواهیم نشست.
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
دانشگاههای هنر اسلامی و صنعتی سهند تبریز 


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : فناوری اطلاعات
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است