دوشنبه، 2 خرداد 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی سهند تبریز در محکومیت شهادت دانشمند هسته ای و دفاعی کشور شهید دکتر محسن فخری زاده

 تاريخ: 10/09/99

 
"  مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ  فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ  وَما بَدَّلوا تَبديلًا "
 
شهادت دکتر محسن فخری زاده، پدر علم هسته ای ایران و استاد فیزیک هسته ای دانشگاه امام حسین (ع) این دانشمند، مدیر انقلابی و مخلص را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، امت شهید پرور ایران، جامعه علمی، دانشگاهی و دفاعی کشور تبریک و تسلیت عرض می نمائیم.
 آمریکای خونخوار و رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی، این تروریست های بالذات با این اقدامات جنایتکارانه هرگز نمی توانند ملت بزرگ ایران را از راه پیشرفت و اقتدار خود بازدارند و خللی در عزم پولادین ملت ایران پدید آورند. ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده برگ دیگری از سند مظلومیت مردم ایران در مسیر اقتدار و عزت و سندی بر خوی ظالمانه و ددمنشانه آمریکا و اسرائیل جنایکار است.
 دست جنایتکار آمریکا، رژیم منحوس صهیونیستی و منافقین کوردل در این جنایت به وضوح دیده می شود و این اقدام زبونانه نزد ملت های آزاده جهان، چهره شیطانی و خوی درنده این وحشیان به ظاهر متمدن غربی را بیش از پیش آشکار می کند.    
اساتید بسیجی دانشگاه صنعتی سهند تبریز بار دیگر ضمن محکومیت این توطئه خبیثانه با قدرت و قاطعیت اعلام می دارد، با این ترور ددمنشانه راه علم، فناوری، اقتدار دفاعی و هسته ای هرگز بسته نخواهد شد و دانشمندان انقلابی و بسیجی این مرز و بوم و رهروان این شهید بزرگوار قطعاً ادامه دهنده راه پر افتخار این دانشمند شهید خواهند بود. همچنین خواهان  انتقامی سخت و پشیمان کننده از عاملان و بانیان این عمل ننگین بوده تا درس عبرتی فراموش نشدنی برای این یاغیان گرگ صفت آمریکایی و اسرائیلی باشد.
 
کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی سهند تبریز امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  پنجشنبه  1401/02/29

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است