شنبه، 27 دی 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
بیانیه دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت یوم الله 13 آبان 1399

 تاريخ: 12/08/99

 

بیانیه دانشگاه صنعتی سهند به مناسبت یوم الله 13 آبان 1399                                     

سیزدهم آبان در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پرخاطره است. یوم ا... 13 آبان یادآور سه حماسه عظیم تاریخ انقلاب اسلامی است؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در برگیرنده سه واقعه سرنوشت ساز و تاریخی در صحیفه خاطرات و افتخارات و نقطه پیوند برگه ای زرین از تاریخ آزادگی رفیع ملت سربلند ایران است. تبعید معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، یورش ددمنشانه مأموران رژیم پهلوی به تظاهرات دانش آموزان در 13 آبان 1357، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 1358 سه رخداد بزرگی که وجه مشترک همه آن‌ها؛ ویژگی " استکبارستیزی، استقلال طلبی و آزادیخواهی" ملت مبارز، مقاوم و ولایتمدار ایران اسلامی است.
 
تحولات اخیر منطقه غرب آسیا طی دهه‌های گذشته چه زمان حمایت از دست‌نشانده‌های دیکتاتور با حمایت‌های مستقیم نظامی و ... چه زمان راه انداختن جنگ‌های نیابتی و چه با ایجاد اختلاف‌های قومی و مذهبی، نشان می‌دهد، آمریکا به‌معنی واقعی کلمه، مظهر استکبار است و قصدی جز در به ذلت کشاندن ملت‌ها و مردم آزاده جهان ندارد.
تهدید، ارعاب، توطئه، ترور، کودتا، اختلاف‌افکنی داخلی، جنگ مستقیم و غیرمستقیم نظامی، تهاجم فرهنگی، تحریم اقتصادی فهرست کوتاهی از جنایات بلند استکبار به سرکردگی آمریکا در منطقه ما و جهان است و خلق و خوی شیطان صفتی از ویژگی‌های بارز آن محسوب می‌شود.
آنچه که بسیار ضروری می نماید، حفظ وحدت و انسجام در مقابل دشمنان قسم خورده، برملا کردن هویت و خوی استکباری و جنایتکاری آمریکا به خصوص برای نسل جوان امروزی و بهره گیری از تمامی ظرفیت های موجود برای ترویج کلمه حق و آگاهی هرچه بیشتر آزادگان سرتاسر جهان می‌باشد.
در خاتمه ما دانشگاهیان دانشگاه صنعتی سهند تبریز ضمن اعلام میثاق مجدد با آرمانهای والای حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر به جهانیان اعلام میداریم که ذره ای از آرمانهای والای انقلاب اسلامی در رأس آن استقلال طلبی و استکبار ستیزی کوتاه نیامده و همواره با انسجام و وحدت کلمه حول محور ولایت به مسیر رشد و اعتلای کشور ادامه خواهیم داد انشاالله

دانشگاه صنعتی سهند- 99/08/12

 
 
 
 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است