شنبه، 27 دی 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
بیانیه دانشگاه صنعتی سهند در محکومیت توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی

 تاريخ: 22/06/99

 
بیانیه دانشگاه صنعتی سهند  در محکومیت توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص)
و عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی


بسم الله الرحمن الرحیم

يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ (سوره صف- آیه 8)

 
اقدام سخیف نشریه موهن «شارلی ابدو» در فرانسه و سوزاندن مصحف نورانی قرآن کریم در سوئد، نمونه هایی از جاهلیت مدرن و انحطاط فکری و اخلاقی در عصر حاضر است. مسلمانان عالم ضمن احترام به پیروان همه انبیاء مکرم الهی، معتقدند که اهانت به پیامبر عظیم الشأن اسلام، توهین به همه انبیاء الهی و بی حرمتی به قرآن کریم، بی حرمتی به کتب همه پیامبران است.
امروز که بشریت نیاز مبرم خویش به هدایت گری آسمانی را بیش از پیش حس می کند و روز به روز در حال گرایش به مکتب مقدس و نورانی اسلام است، افراد پست و فرومایه، برای مقابله، راه مبتذل و غیر انسانی یعنی تمسخر مقدسات را در پیش گرفته اند. این سنت الهی است که چند روزی به منحرفان مهلت می دهد، شاید که از خواب غفلت بیدار شده و راه هدایت پیشه کنند و گرنه عذاب دردناک الهی در انتظارشان خواهد بود.
همچنین اقدام حقیرانه و ذلیلانه حاکمان نادان و سرسپرده امارات و بحرین در عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب  و جنایتکار صهیونیستی، حاکی از خودباختگی خسارت‌بار این نوکران جنایتکاران جهانی است که در حافظه تاریخی ملت مظلوم فلسطین و انسان های آزادی خواه جهان خواهد ماند.
حاکمان کوته فکر و ناآگاه امارت و بحرین بدانند که با این توافقات، از این پس شریک جرم جنایات رژیم صهیونیستی  به عنوان منبع تهدید امنیت در خاورمیانه و ریشه سالها خشونت و خونریزی در فلسطین مظلوم و منطقه خواهند بود.
دانشگاه صنعتی سهند با محکوم کردن اهانت های مکرر و رذیلانه به مقدسات مسلمانان و نیز هرگونه توافقات کشورهای عربی با رژیم منحوس و کودک کش اسرائیل با تأسی به فرمایش گهربار بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می‌دارد: « اگر جهان خواران بخواهند در مقابلِ دین ما بایستند، ما در مقابل همه دنیای آنان خواهیم ایستاد.»

والسلام علی من اتبع الهدی
دانشگاه صنعتی سهند
 22/6/99 مصادف با 23 محرم الحرام 1442


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است