جمعه، 24 مرداد 1399 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
نشریات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
در سفر معاون اداری و مالی و مدیریت منابع وزارت علوم به تبریز : افتتاح چندین طرح عمرانی و دانشگاهی در دانشگاه صنعتی سهند همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر

 تاريخ: 15/11/97

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی سهند، با حضور دکتر محمد تقی نظرپور معاون اداری و مالی وزارت علوم و دکتر جمشید اسماعیلی مدیر کل نظارت بر طرح های عمرانی وزارت علوم، سه طرح عمرانی- دانشگاهی شامل ساختمان خواجه نصیر الدین طوسی ، مرکز محاسبات پیشرفته و تصفیه خانه فاضلاب دانشگاه افتتاح گردید. 
ساختمان خواجه نصیرالدین طوسی دارای مساحت 7560 متر مربع بوده که در سه طبقه شامل آزمایشگاهها و مراکز پژوهشی ، کلاسها ، اتاقها ی اعضای هیات علمی، سالن سمینار و قرائت خانه های مربوط به دانشکده های مهندسی مکانیک و مهندسی پزشکی احداث گردیده است.
مرکز محاسبات پیشرفته نیز شامل دو عدد سرور با قدرت پردازش920MFLOPS  وپنج عدد سرور با قدرت پردازش5TFLOPS  در جهت برآورده کردن نیازهای محاسبات سنگین پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه تجهیز گردیده است.
تصفیه خانه فاضلاب دانشگاه سومین طرح افتتاح شده می‌باشد که قابلیت تصفیه 1300 متر مکعب  در روز را داراست و با هدف جلوگیری از پدیده های آلاینده زیست محیطی و همچنین استفاده از پساب تصفیه شده در امر آبیاری فضای سبزدانشگاه، با توجه به محدودیت منابع آبی دانشگاه، احداث گردیده است.

پس از انجام آیین افتتاح پروژه های یاد شده دکتر نظرپور با حضور گرم و صمیمی در نشست شورای دانشگاه ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نقطه نظرات خود را در خصوص موارد مطرح شده توسط اعضای شورای دانشگاه بیان نمودند.

گفتنی است معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم و مدیر کل نظارت بر طرح‌های عمرانی این وزارت در ابتدای ورود به دانشگاه صنعتی سهند با همراهی اعضای شورای دانشگاه در گلزار شهدای گمنام این دانشگاه حضور یافته و با قرائت فاتحه به مقام شامخ این شهدا ادای احترام کردند.

 
 ضمائم
  (195 KB)

 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است