پنج شنبه، 29 اردیبهشت 1401 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
سامانه نشريات
گزارش عملکرد دانشگاه
میز خدمت
بیانیه حریم خصوصی
ارتباط با مسئولین
لینک های مفید
l 
 

     
اطلاعيه مهم اداره تحصیلات تکمیلی در مورد انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری

 تاريخ: 26/10/96

دانشجویان  عزیز دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه  قبل از اقدام به انتخاب واحد نیمسال (2) 97-96، ضروری است کلیه بندهای موجود در این اطلاعیه را به دقت مطالعه نمایند.
به اطلاع كليه دانشجويان می­رساند انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 طبق برنامه زمانبندی اعلام شده برای دانشجویان از طریق وب انجام خواهد پذیرفت. در این مورد ضروری است دانشجویان عزیز به نکات زیر توجه نمایند:
نکته مهم : ثبت نام و انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96  کلیه دانشجویان منوط به رفع نواقص پرونده آنها خواهد بود که قبلا از طریق تابلوی اعلانات اداره تحصیلات تکمیلی اطلاع رسانی گردیده است.
1) انتخاب واحد کلیه دانشجویان دوره­ های تحصیلات تکمیلی بدون درنظرگرفتن محدودیت سال ورود در روزهای 7 الی 9 بهمن ماه 96 انجام خواهد پذیرفت.
توجه: کلیه دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا زمان دفاع از پایان­نامه یا رساله در تمامی نیمسالها ملزم به انتخاب واحد می­باشند. عدم انتخاب واحد به منزله انصراف از تحصيل بوده و حكم عدم مراجعه آنها صادر خواهد شد.
**دانشجویانی که واحدهای درسی خود را گذرانده­ اند، باید حسب مورد نسبت به انتخاب واحد سمینار، پایان­نامه ارشد، تمدید پایان­نامه ارشد، آزمون جامع، پایان­نامه دکتری یا تمدید پایان­نامه دکتری اقدام نمایند.
**دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی بهمن 95 اگر واحد درسی باقیمانده دارند، لازم است واحد پایان­نامه را به همراه دروس باقیمانده انتخاب واحد نمایند. (به شرط اینکه جمع واحدهای انتخابی بیش از 14 واحد نباشد)
**با توجه به اتمام سنوات تحصیلی دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی بهمن 94 و قبل از آن امکان انتخاب واحد برای آنها وجود نداشته و این گونه موارد بعد از درخواست و تكميل فرم تمديد سنوات توسط دانشجو و تاييد استاد راهنما و دانشكده به کمیسیون موارد خاص دانشگاه ارجاع و تعيين تكليف خواهد شد.
**با توجه به اتمام سنوات تحصيلي دانشجویان مقطع دکتری ورودي مهر 92 و قبل از آن، اين دانشجويان لازم است فرم تمدید سنوات را قبل از زمان انتخاب واحد تکمیل نموده، همراه با مستندات به دانشكده مربوطه تحويل دهند.
دانشجویان ورودی بهمن 96 (پذيرفته شدگان مرحله تكميل ظرفيت) بايستي در روز شروع کلاسها (10/11/96) با مراجعه حضوری به اداره تحصيلات تكميلي برگه انتخاب واحد خود را دریافت نموده و براي انتخاب واحد به دانشكده­هاي مربوطه مراجعه نمایند.
 
تذکر مهم: دانشجویان بدهکار امکان انتخاب واحد نخواهند داشت. لذا ضروری است دانشجویان در اسرع وقت نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نمایند تا در بازه انتخاب واحد دچار مشکل نشوند.
 
تذکر مهم: دروس با پیش شماره 4 ویژه دانشجویان دوره های روزانه، شبانه و پرديس خودگردان و دروس با پیش شماره 3 ویژه دانشجویان دوره های الکترونیکی دانشگاه می­باشد. لذا دانشجویان در هنگام انتخاب واحد دروس دقت لازم جهت جلوگیری از بروز مشکل را داشته باشند.
 
لازم بذکر است که انتخاب واحد دانشجویان، پس از کنترل و تایید استاد راهنما، قطعی شده و دانشجویان بایستی از طریق سایت از انتخاب واحد نهایی خود، مطلع شوند.
 
2) دانشجویان بایستی از طریق سایت دانشگاه / دسترسی سریع / سامانه آموزش، وارد سیستم نرم­افزاری اداره آموزش شده و با ارائه کد کاربری و کلمه عبور خود (شماره دانشجویی و شماره شناسنامه)، نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
3) مسئولیت حفاظت از  رمز عبور مورد استفاده متوجه شخص دانشجو بوده و اداره تحصیلات تکمیلی مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
4) دانشجویان می­بایست در هنگام انتخاب واحد و در بازه زمانی تعیین شده، با دقت لازم وکافی پس از مشورت با استادان راهنما و اخذ نظرات آنها در چارچوب آیین_نامه_ها و مقررات آموزشی نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.
لازم به ذکر است واحدهای اخذ شده پس از بازه زمانی تعيين شده، قطعی تلقی شده و امکان ترميم (حذف و اضافه) برای انتخاب واحد آنها وجود نخواهد داشت.
بدیهی است عواقب ناشی از عدم دقت در مفاد این اطلاعیه بر عهده خود دانشجو خواهد بود.
**** لازم است در هنگام انتخاب واحد دقت نموده و از مراجعه حضوری به اداره تحصيلات تكميلي خودداری گردد.
              
                                                              اداره تحصیلات تکمیلی دانشگاه


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : اداره آموزش
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند

تاریخ آخرین بروز رسانی:  چهار شنبه  1401/01/23

 
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است