دوشنبه، 28 خرداد 1397 پرچم ایران تماس با ما نقشه سایت صفحه اصلی English  
 
 
 
 r Skip Navigation Links
اطلاعیه ها
اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
جستجو
کتابخانه مرکزی
پست الکترونیکی
اتوماسیون اداری
انتشارات
نشریات
لینک های مفید
l 
 

Skip Navigation Links
صفحه نخست
مدیریتExpand مدیریت
دانشکده هاExpand دانشکده ها
اداراتExpand ادارات
مراکز پژوهشیExpand مراکز پژوهشی
کتابخانه مرکزی
نهاد نمایندگی رهبری
اطلاعیه هاExpand اطلاعیه ها
اخبارExpand اخبار
آلبوم تصاویر
راهنمای تلفن
     
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان آذربایجانشرقی به امضا رسید+ تصاویر

 تاريخ: 21/06/96

 
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی سهند و دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان آذربایجانشرقی به امضا رسید
 
به منظور افزایش مهارتهای عملی دانش آموختگان دانشگاه، یک تفاهم نامه همکاری بین دانشگاههای صنعتی سهند و دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان توسط روسای این دانشگاهها امضا شد. در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر قالیچی با معرفی دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان، با تاکید به مهارت محور بودن فارغ التحصیلان این دانشگاه و با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه علمی و صنعتی دانشگاه صنعتی سهند امضای این تفاهم نامه را قدم مثبتی در افزایش مهارت عملی دانش آموختگان دانشگاه ارزیابی نمودند. ایشان تعداد دانش آموختگان این دانشگاه را پنجاه هزار ذکر کردند که از 37 مرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی استان شامل 27 مرکز دولتی، 10 مرکز خصوصی و 6 مرکز عمومی وابسته به این دانشگاه فارغ التصیل شده اند.
در ادامه این جلسه جناب آقای مهندس نواداد معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری به توسعه مراکز علمی و کاربردی، دلایل اصلی معضل بیکاری در چند سال اخیر را عدم داشتن مهارتهای عملی دانش آموختگان ذکر کردند و ابراز امیدواری نمودند امضای این تفاهم نامه قدم مهمی در حل این مشکل باشد.
در ادامه این مراسم ریاست محترم دانشگاه صنعتی سهند جناب آقای دکتر خسروشاهی ضمن معرفی مختصر دانشگاه صنعتی سهند با اشاره به امضای قراردادهای مهم این دانشگاه با صنایع بالا دستی در حوزه های مهم مانند نفت و انرژی و صنایع وابسته پایین دستی، این دانشگاه را یکی از دانشگاههای کیفی کشور با پتانسیل های بالای تحقیقاتی در حل مشکلات صنعتی کشور و استان معرفی نمودند. وی با اشاره به این موضوع که دانشگاه صنعتی سهند اولین دانشگاهی است که آیین نامه کارآموزی به شیوه نوین را تدوین و آنرا در دانشگاه اجرا نموده است، تاکید کردند که امضای این تفاهم نامه در اجرای بهتر کارآموزی و کسب مهارت دانش آموختگان در مراکز صنعتی زیر نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی قدم مهمی است.
در ادامه این مراسم جناب آقای مهندس حسینی مدیرکل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان طی بیاناتی به اهمیت بحث مهارت تاکید نمودند و با توجه به  20 مرکز فنی حرفه ای وابسته به این سازمان در سطح استان به هر گونه کمک در افزایش مهارت دانش آموختگان توسط این مراکز تاکید نمودند.
در پایان مراسم تفاهم نامه همکاری بین روسای دانشگاههای صنعتی سهند و دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان به امضا رسید.


 امکانات
     

 
درج در سايت توسط : روابط عمومی
       

دانشگاه صنعتی سهند
شهر جدید سهند
پردیس دانشگاه صنعتی سهند
راهنمای تلفن | پست الکترونیک | آلبوم تصاویر | الف تا ی | نقشه سایت | تماس با ما
طراحی و نگهداری: مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی سهند
کلیه حقوق نشر محفوظ است