دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 اطلاعیه از سرگيري تدريجي آموزش حضوري از اول آذر ماه براي دانشجويان تحصيلات تکميلي به غير از دانشجويان ورودي 1400 مقطع کارشناسي ارشد

 تاريخ: 23/08/00

 

باسمه تعالی
 
پیرو مصوبه شورای مدیریت استانی آموزش عالی، مبني بر از سرگيري آموزش حضوري از اول آذر ماه براي دانشجويان تحصيلات تکميلي به غير از دانشجويان ورودي 1400 مقطع کارشناسی ارشد، به اطلاع مي‌رساند برگزاري حضوري کلاس‌هاي دروس درج شده در جدول پيوست با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بتدريج شروع خواهد شد. در اين راستا فرآيندي در سامانه sess در حال پياده‌سازي است که دانشجويان اين کلاس ها مدارک ذيل را بايستي در قالب اين فرآيند (که بزودي معرفي خواهد شد) در سامانه  بارگذاري/تکميل نمايند.
 
1.       کارت واکسن الکترونيکي (pdf  دانلود شده از سايت vaccine.salamat.gov.ir)؛ 
2.       تکميل فرم تعهد رعايت شيوه‌نامه‌هاي بهداشتي در محيط دانشگاه و خوابگاه و ارائه 
درخواست خوابگاه براي دانشجوياني که متقاضي اسکان در خوابگاه هستند


واکسيناسيون، شرط لازم شرکت در کلاسهاي حضوري است و بعد از تأييد واکسيناسيون دانشجو توسط کارشناس بر اساس کارت واکسن بارگذاري شده در سامانه sess، اين امکان براي دانشجو فراهم خواهد شد. اين حق دانشجويان واکسينه شده است که از حضور افراد واکسينه نشده در کلاس ممانعت شود. لذا چنانکه دانشجويان عزيز هنوز نسبت به واکسيناسيون اقدام نکرده‌اند براي حضور در کلاس بايستي مدرکي مبني بر عدم ابتلا به کرونا (هر هفته يک تست PCR منفي) ارائه نمايند.
 

شايان ذکر است شروع آموزش حضوري بتدريج انجام خواهد شد و لذا لازم است اين دانشجويان عزيز قبل از حضور در دانشگاه و خوابگاه منتظر تأييد کارشناس در سامانه sess و اطلاعيه‌هاي بعدي باشند. 


با آرزوي سلامتي و موفقيت 
اداره تحصيلات تکميلي دانشگاه

 درج در سايت توسط : اداره آموزش