دانشگاه صنعتی سهند - اخبار

 مراسم معارفه سرپرست جدید دانشگاه صنعتی سهند

 تاريخ: 04/04/97

 

دکتر باقری قائم مقام محترم وزیر علوم : امروزه باید روی ترویج علم در دانشگاهها کار بکنیم و هیچ مشکلی امروز در جامعه بدون استفاده از داده و تصمیم­‌گیری های درست انجام نمی شود.
 
دکتر عبدالرضا باقری قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های اُمنا و هیئت ممیزه مرکزی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه صنعتی سهند گفت:
امروزه باید روی ترویج علم در دانشگاهها کار بکنیم و هیچ مشکلی امروز در جامعه بدون استفاده از داده و تصمیم­‌گیری های درست انجام نمی شود.
 
در این مراسم دکتر باقری ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر آذری خسروشاهی رئیس سابق دانشگاه از جناب آقای دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی به خاطر قبول این مسئولیت سنگین تشکر و قدردانی نمودند.
دکتر باقری ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با استادان در خرداد ماه سال جاری بر لزوم درگیر کردن دانشگاهها در حل مسائل و مشکلات ، تربیت اخلاقی، فرهنگی و هویتی دانشجویان و تحول دائم و اصلاح مستمر تاکید نمودند.
قائم مقام محترم وزارت علوم، خاطر نشان کرد : دانشگاهها باید کارهای تیمی بین رشته ای را در دانشگاه ترویج داده و از همکاران و مسئولین ذیربط مرتبط با صنعت هم در پروژه ها استفاده نمایند.
وی افزود : طبیعتاً به منظور ارتقای کیفی دانشگاهها بهاء دادن به ایده های دانشجویان و فراهم کردن زمینه های خلاقیت و نوآوری دانشجویان باید مد نظر بوده و بهتر است از دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی برای انجام پروژه های کارشناسی استفاده کنیم.
در پایان دکتر باقری با اهدای تقدیر نامه مقام عالی وزارت به دکتر رسول آذری خسروشاهی از خدمات ایشان تقدیر و حکم سرپرستی دکتر احمدرضا مصطفی قره باغی را به ایشان ابلاغ نمودند. درج در سايت توسط : روابط عمومی